• Adrian Ophus
    • Adrian Ophus

    • Lanseringsrådgiver utland
    • Telefon: +47 22 47 45 41
    • Mobil: +47 994 56 523
    • E-post: adrian.ophus@nfi.no
  • Anita Aubert
    • Anita Aubert

    • Arrangementsrådgiver
    • Telefon: +47 22 47 46 37
    • Mobil: +47 977 79 569
    • E-post: anita.aubert@nfi.no
  • Anna Kristina Knaevelsrud
  • Anne Borggaard Sørensen
    • Anne Borggaard Sørensen

    • Filmkonsulent spillefilm og dramaserier
    • Telefon: + 47 22 47 80 46
    • Mobil: + 47 92 25 65 43
    • E-post: anne.sorensen@nfi.no
  • Anne Frilseth
    • Anne Frilseth

    • Produksjonsrådgiver spillefilm
    • Telefon: +47 22 47 88 63
    • Mobil: +47 920 38 673
    • E-post: anne.frilseth@nfi.no
  • Anne Skistad
  • Anne Sofie Døskeland
  • Anne Wermedal
  • Arna Marie Bersås
    • Arna Marie Bersås

    • Festivalrådgiver kort- og dokumentarfilm utland
    • Telefon: +47 22 47 45 73
    • Mobil: +47 928 13 088
    • E-post: arna-marie.bersaas@nfi.no
  • Arthur Johansen
    • Arthur Johansen

    • Manuskonsulent
    • Telefon: +47 22 47 45 43
    • Mobil: +47 992 64 979
    • E-post: arthur.johansen@nfi.no
  • Arve Figenschow
    • Arve Figenschow

    • Produksjonsrådgiver spillefilm
    • Telefon: +47 22 47 88 62
    • Mobil: +47 913 20 228
    • E-post: arve.figenschow@nfi.no
  • Astri Blindheim
    • Astri Blindheim

    • Rådgiver filmkultur utland
    • Telefon: +47 22 47 45 79
    • Mobil: +47 930 44 687
    • E-post: astri.blindheim@nfi.no
  • Astrid Hovland
    • Astrid Hovland

    • Seksjonsleder
    • Internservice
    • Telefon: +47 22 47 45 31
    • Mobil: +47 934 29 383
    • E-post: astrid.hovland@nfi.no
  • Brit Langfjord
  • Christian Torgersen
    • Christian Torgersen

    • Controller/økonomirådgiver
    • Administrasjonsavdelingen
    • Telefon: +47 22 47 44 61
    • Mobil: +47 971 27 629
    • E-post: christian.torgersen@nfi.no
  • Christina Iverson
    • Christina Iverson

    • Formidlingsrådgiver innkjøpsordninger
    • Telefon: +47 22 47 45 14
    • Mobil: +47 917 35 598
    • E-post: christina.iverson@nfi.no
  • Dag Asbjørnsen
    • Dag Asbjørnsen

    • Seksjonsleder
    • Internasjonale forhold
    • Telefon: +47 22 47 45 52
    • Mobil: +47 402 22 151
    • E-post: dag.asbjornsen@nfi.no
  • David Løite
    • David Løite

    • Printkoordinator
    • Telefon: +47 22 47 45 04
    • Mobil: +47 900 66 903
    • E-post: david.loite@nfi.no
  • Eirin Gjørv
    • Eirin Gjørv

    • Dokumentarfilmkonsulent
    • Telefon: +47 22 47 45 00
    • Mobil: +47 992 33 335
    • E-post: eirin.gjorv@nfi.no
  • Elin Erichsen
    • Elin Erichsen

    • Seksjonsleder
    • Kunstnerisk vurdering
    • Telefon: +47 22 47 80 45
    • Mobil: +47 918 86 163
    • E-post: elin.erichsen@nfi.no
  • Elisabeth Aalmo
    • Elisabeth Aalmo

    • Rådgiver Kreativt Europa MEDIA Desk
    • Telefon: +47 22 47 45 63
    • Mobil: +47 932 66 554
    • E-post: elisabeth.aalmo@nfi.no
  • Else Rønneberg Larsen
  • Geir Friestad
  • Glenn Martinsen
  • Gro Rognmo
    • Gro Rognmo

    • Kommunikasjonsrådgiver
    • Utvikling & produksjon (UPA)
    • Telefon: +47 22 82 24 16
    • Mobil: +47 918 29 667
    • E-post: gro.rognmo@nfi.no
  • Gunnar Bangsmoen
    • Gunnar Bangsmoen

    • Fagleder tekniske tjenester
    • Telefon: +47 22 47 46 02
    • Mobil: +47 406 12 188
    • E-post: gunnar.bangsmoen@nfi.no
  • Hanne Merethe Okstad
  • Hanne Myren
  • Hans Jørgen Aabol
  • Hassan Ullah
  • Hege Jaer
    • Hege Jaer

    • Kurator Cinemateket
    • Telefon: +47 22 47 45 64
    • Mobil: +47 415 10 170
    • E-post: hege.jaer@nfi.no
  • Heidi Olsen
    • Heidi Olsen

    • Kundeveileder filmmuseet
    • Telefon: +47 22 47 45 53
    • E-post: heidi.olsen@nfi.no
  • Helle Hansen
    • Helle Hansen

    • Filmkonsulent dokumentar
    • Telefon: +47 22 47 88 60
    • Mobil: +47 907 15 467
    • E-post: helle.hansen@nfi.no
  • Ida Meyn
    • Ida Meyn

    • Fotograf og utstillingskurator
    • Telefon: +47 22 47 45 21
    • E-post: ida.meyn@nfi.no
  • Inge Strand
  • Ingeborg Svenseid
    • Ingeborg Svenseid

    • Fagleder dokumentasjonsforvaltning
    • Telefon: +47 22 47 45 22
    • Mobil: +47 479 15 397
    • E-post: ingeborg.svenseid@nfi.no
  • Ingrid Festøy Ottesen
    • Ingrid Festøy Ottesen

    • Produksjonsrådgiver dramaserier og talentprogram
    • Telefon: +47 22 47 80 49
    • Mobil: +47 918 30 890
    • E-post: ingrid.festoy.ottesen@nfi.no
  • Ioannis Galanakis
  • Irene Torp Halvorsen
  • Ivan Gasparini
  • Jakob Berg
    • Jakob Berg

    • Kommunikasjonsrådgiver
    • Kommunikasjon, innsikt & internasjonale forhold
    • Telefon: +47 22 47 45 91
    • Mobil: +47 971 977 66
    • E-post: jakob.berg@nfi.no
  • Jan Eberholst Olsen
    • Jan Eberholst Olsen

    • Fagleder kinodrift
    • Telefon: +47 22 47 456 5
    • Mobil: +47 926 17 097
    • E-post: jan.olsen@nfi.no
  • Jan Langlo
    • Jan Langlo

    • Seksjonsleder
    • Cinemateket
    • Telefon: +47 22 47 46 33
    • Mobil: +47 934 84 238
    • E-post: jan.langlo@nfi.no
  • Jannicke Stendal Hansen
    • Jannicke Stendal Hansen

    • Kurs- og kompetanserådgiver NFI:LAB
    • Telefon: +47 22 82 24 20
    • Mobil: +47 981 04 702
    • E-post: Jannicke.Stendal@nfi.no
  • Jens Skavdal
    • Jens Skavdal

    • Analytiker
    • Telefon: +47 22 47 45 24
    • Mobil: +47 413 64 176
    • E-post: jens.skavdal@nfi.no
  • Johannes Bennetzen
  • Julie Ova
    • Julie Ova

    • Avdelingsdirektør
    • Formidling
    • Telefon: +47 22 47 45 25
    • Mobil: +47 924 69 955
    • E-post: julie.ova@nfi.no
  • Kaia Høidalen
    • Kaia Høidalen

    • Søknadskoordinator
    • Telefon: +47 22 47 80 42
    • Mobil: +47 470 23 036
    • E-post: kaia.hoidalen@nfi.no
  • Kaja Hench Dyrlie
    • Kaja Hench Dyrlie

    • Seksjonsleder
    • Produksjon
    • Telefon: +47 22 47 66 51
    • Mobil: +47 951 46 912
    • E-post: kaja.hench.dyrlie@nfi.no
  • Kari Moen Kristiansen
    • Kari Moen Kristiansen

    • Rådgiver talentprogram (permisjon)
    • Telefon: +47 22 47 88 61
    • Mobil: +47 934 02 428
    • E-post: kari.moen.kristiansen@nfi.no
  • Kathrine Haaheim
    • Kathrine Haaheim

    • Festivalrådgiver kort- og dokumentarfilm utland
    • Telefon: +47 22 47 46 01
    • Mobil: +47 922 97 027
    • E-post: kathrine.haaheim@nfi.no
  • Kjell Rogne
    • Kjell Rogne

    • Filmteknisk rådgiver
    • Telefon: +47 22 47 45 46/86
    • E-post: kjell.rogne@nfi.no
  • Kjell Runar Jenssen
  • Knut Evensen
  • Knut Tofastrud Skinnarmo
    • Knut Tofastrud Skinnarmo

    • Festivalrådgiver spillefilm utland
    • Telefon: +47 22 47 45 76
    • E-post: knut.skinnarmo@nfi.no
  • Kåre Jensen
    • Kåre Jensen

    • Ansvarlig for Kreativt Europa MEDIA Desk
    • Telefon: +47 22 47 88 67
    • Mobil: +47 902 90 195
    • E-post: kare.jensen@nfi.no
  • Lars Daniel Krutzkoff Jacobsen
    • Lars Daniel Krutzkoff Jacobsen

    • Kortfilmkonsulent
    • Telefon: +47 22 47 45 00
    • E-post: larjac@nfi.no
  • Lars Løge
    • Lars Løge

    • Avdelingsdirektør Utvikling & produksjon (UPA)
    • Telefon: +47 22 47 44 03
    • Mobil: +47 415 14 180
    • E-post: lars.loge@nfi.no
  • Lars Ødegård
  • Lena Smolyakova
  • Linn Lervik
  • Liv Grøtterød
  • Live Nermoen
    • Live Nermoen

    • Seksjonsleder
    • Innsikt
    • Telefon: +47 22 47 46 35
    • Mobil: +47 412 25 076
    • E-post: live.nermoen@nfi.no
  • Magnus Tellefsen
    • Magnus Tellefsen

    • Prosjektkoordinator, spill
    • Telefon: +47 22 47 45 20
    • Mobil: +47 907 96 461
    • E-post: magnus.tellefsen@nfi.no
  • Margrete Soug Kåset
    • Margrete Soug Kåset

    • Manuskonsulent
    • Telefon: +47 22 47 45 15
    • Mobil: +47 416 58 608
    • E-post: Margrete.Kaset@nfi.no
  • Marianne Hjerpseth
    • Marianne Hjerpseth

    • Lanseringsrådgiver Norge
    • Telefon: +47 22 47 45 16
    • Mobil: +47 930 28 889
    • E-post: marianne.hjerpseth@nfi.no
  • Merete Falck
    • Merete Falck

    • Avdelingsdirektør
    • Administrasjon
    • Telefon: +47 22 47 45 30
    • Mobil: +47 922 68 640
    • E-post: merete.falck@nfi.no
  • Mette Tharaldsen
  • Mia Lindrup
    • Mia Lindrup

    • Fagleder lansering serier og spill utland
    • Telefon: +47 22 47 45 49
    • Mobil: +47 922 26 978
    • E-post: mia.lindrup@nfi.no
  • Mona Borgerud
  • Nedin Mutic
    • Nedin Mutic

    • Kurs- og kompetanserådgiver NFI:LAB
    • Telefon: +47 22 82 24 19
    • Mobil: +47 995 38 485
    • E-post: nedin.mutic@nfi.no
  • Nina Cecilie Bull
    • Nina Cecilie Bull

    • Kommunikasjonsrådgiver
    • Formidling
    • Telefon: +47 22 47 45 42
    • Mobil: +47 920 36 366
    • E-post: nina.cecilie.bull@nfi.no
  • Ola Hunnes
    • Ola Hunnes

    • Produksjonsrådgiver dokumentar
    • Telefon: +47 22 47 88 64
    • Mobil: +47 480 57 570
    • E-post: ola.hunnes@nfi.no
  • Ole Petter Bakken
    • Ole Petter Bakken

    • Formidlingsrådgiver festivaler, visning og arrangement
    • NFI Bergen
    • Telefon: +47 22 47 45 72
    • Mobil: +47 930 98 161
    • E-post: ole.petter.bakken@nfi.no
  • Piotr Wisniewski
    • Piotr Wisniewski

    • Kinomaskinist
    • Telefon: +47 22 47 45 00
    • E-post: resepsjon@nfi.no
  • Pål Håberg
    • Pål Håberg

    • Internasjonal printkoordinator
    • Telefon: +47 22 47 45 71
    • Mobil: +47 414 12 983
    • E-post: pal.haberg@nfi.no
  • Ragnhild H. R.  Paalsrud
  • Ravn Wikhaug
    • Ravn Wikhaug

    • Produksjonsrådgiver dokumentar- og kortfilm
    • Telefon: +47 22 47 45 51
    • Mobil: 047 458 05 229
    • E-post: ravn.wikhaug@nfi.no
  • Rune Tellefsen
    • Rune Tellefsen

    • Fagleder Kurs- og kompetanse NFI:LAB
    • Telefon: +47 22 82 24 05
    • Mobil: +47 908 55 015
    • E-post: rune.tellefsen@nfi.no
  • Sindre Guldvog
  • Siri Harr Steinvik
    • Siri Harr Steinvik

    • Assistent for direktør
    • Telefon: +47 22 47 45 00
    • Mobil: +47 414 51 198
    • E-post: siri.harr.steinvik@nfi.no
  • Sita Jacobsen
    • Sita Jacobsen

    • Programansvarlig barn og unge
    • Telefon: +47 22 47 45 23
    • Mobil: +47 977 46 042
    • E-post: sita.jacobsen@nfi.no
  • Stig Andresen
    • Stig Andresen

    • Fagleder tilskuddsforvaltning filmformidling
    • Telefon: +47 22 47 45 62
    • Mobil: +47 920 92 475
    • E-post: stig.andresen@nfi.no
  • Stine Helgeland
    • Stine Helgeland

    • Avdelingsdirektør
    • Kommunikasjon, innsikt & internasjonale forhold
    • Telefon: +47 22 47 45 17
    • Mobil: +47 957 44 173
    • E-post: stine.helgeland@nfi.no
  • Stine Oppegaard
    • Stine Oppegaard

    • Fagleder lansering spillefilm utland
    • Telefon: +47 22 47 45 75 
    • Mobil: +47 908 59 638
    • E-post: stine.oppegaard@nfi.no 
  • Ståle Stein Berg
    • Ståle Stein Berg

    • Filmkonsulent spillefilm og dramaserier
    • Telefon: +47 22 47 45 56
    • Mobil: +47 472 54 395
    • E-post: stale.stein.berg@nfi.no
  • Thore Engebretsen
  • Tina Beate Goa Fagerheim
    • Tina Beate Goa Fagerheim

    • Produksjonsrådgiver insentivordning og Sørfond
    • Telefon: +47 22 47 44 40
    • Mobil: +47 416 71 012 
    • E-post: Tina.Beate.Goa.Fagerheim@nfi.no
  • Tom Eirik Frisk
  • Toril Simonsen
    • Toril Simonsen

    • Fagleder lansering kort- og dokumentarfilm utland
    • Telefon: +47 22 47 45 74
    • Mobil: +47 900 38 086
    • E-post: toril.simonsen@nfi.no
  • Trine Sommerstad
  • Trond Sletvold
    • Trond Sletvold

    • Seksjonsleder
    • IKT & Informasjonsforvaltning
    • Telefon: +47 22 47 45 18
    • Mobil: +47 450 00 536
    • E-post: trond.sletvold@nfi.no
  • Truls Kontny
    • Truls Kontny

    • Ansvarlig Filmkommisjonen Norge
    • Telefon: +47 22 47 46 07 
    • Mobil: +47 908 87 385 
    • E-post: truls.kontny@nfi.no 
  • Truls Schjerven Mollerin
  • Vibeke Ljungberg Rydland
    • Vibeke Ljungberg Rydland

    • Redaksjonssjef
    • Telefon: +47 22 47 46 68
    • Mobil: +47 916 92 104
    • E-post: vibeke.rydland@nfi.no