Norsk filminstitutt

Verdens verste menneske

Regi: Joachim Trier
Festival: Stockholm International Film Festival, November 2021

Festivaldeltakelse 2024

Tittel Regi Type Festival Dato

Lie to Me

Bår Tyrmi Dokumentarfilm CPH:DOX Mars 2024

Mina og røverne

Kari Anne Moe Dokumentarfilm CPH:DOX Mars 2024

Phantoms of The Sierra Madre

Håvard Bustnes Dokumentarfilm CPH:DOX Mars 2024

The Recovery Channel

Ellen Ugelstad Dokumentarfilm CPH:DOX Mars 2024

Ukjent landskap

Silje Evensmo Jacobsen Dokumentarfilm Human International Documentary Film Festival Mars 2024

Al Haya Helwa

Mohamed Jabaly Dokumentarfilm Human International Documentary Film Festival Mars 2024

Democrazy

Bård Kjøge Rønning, Fabien Greenberg Dokumentarfilm Human International Documentary Film Festival Mars 2024

Ibelin

Benjamin Ree Dokumentarfilm Human International Documentary Film Festival Mars 2024

Lie to Me

Bår Tyrmi Dokumentarfilm Human International Documentary Film Festival Mars 2024

Sau

Rebekka Nystabakk Dokumentarfilm Human International Documentary Film Festival Mars 2024

Tax Wars

Hege Dehli Dokumentarfilm Human International Documentary Film Festival Mars 2024

Todd & Super-Stella

Mari Monrad Vistven Dokumentarfilm Human International Documentary Film Festival Mars 2024

Ibelin

Benjamin Ree Dokumentarfilm True/False Film Festival Februar 2024

Behind the Mask

Håvard Bustnes Dokumentarfilm Big Sky Documentary Film Festival Februar 2024

Fedrelandet

Margreth Olin Dokumentarfilm Antenna Documentary Festival Februar 2024

Sex

Dag Johan Haugerud Spillefilm Berlin International Film Festival Februar 2024

Fedrelandet

Margreth Olin Dokumentarfilm DocPoint - Helsinki Documentary Film Festival Januar 2024

Konvoi

Henrik Martin Dahlsbakken Spillefilm International Film Festival Rotterdam Januar 2024

Min fantastiske fremmede

Johanna Pyykkö Spillefilm Göteborg International Film Festival Januar 2024

Al Haya Helwa

Mohamed Jabaly Dokumentarfilm Göteborg International Film Festival Januar 2024

Håndtering av udøde

Thea Hvistendahl Spillefilm Göteborg International Film Festival Januar 2024

Ibelin

Benjamin Ree Dokumentarfilm Göteborg International Film Festival Januar 2024

Behind the Mask

Håvard Bustnes Dokumentarfilm Minimalen Short Film Festival Januar 2024

Grill

Jade Hærem Aksnes Kortfilm Minimalen Short Film Festival Januar 2024

Min fantastiske fremmede

Johanna Pyykkö Spillefilm Premiers Plans Film Festival Januar 2024

Bitcoinbilen

Trygve Luktvasslimo Spillefilm Slamdance Film Festival Januar 2024

Det finnes ingen naboer her lenger

Signe Rosenlund-Hauglid Kortfilm Slamdance Film Festival Januar 2024

Ibelin

Benjamin Ree Dokumentarfilm TIFF - Tromsø International Film Festival Januar 2024

Håndtering av udøde

Thea Hvistendahl Spillefilm Sundance Film Festival Januar 2024

Ibelin

Benjamin Ree Dokumentarfilm Sundance Film Festival Januar 2024

Ukjent landskap

Silje Evensmo Jacobsen Dokumentarfilm Sundance Film Festival Januar 2024

Sau

Rebekka Nystabakk Dokumentarfilm TIFF - Tromsø International Film Festival Januar 2024

Behind the Mask

Håvard Bustnes Dokumentarfilm TIFF - Tromsø International Film Festival Januar 2024

Fedrelandet

Margreth Olin Dokumentarfilm TIFF - Tromsø International Film Festival Januar 2024

Al Haya Helwa

Mohamed Jabaly Dokumentarfilm TIFF - Tromsø International Film Festival Januar 2024

Fedrelandet

Margreth Olin Dokumentarfilm Palm Springs International Film Festival Januar 2024

Hør her'a!

Kaveh Tehrani Spillefilm Palm Springs International Film Festival Januar 2024